DANE KONTAKTOWE

 

TEL-MET PŁONKA SPÓŁKA JAWNA 

 

ul. gen. Maczka 71
43-300 Bielsko-Biała
NIP 547-10-11-098
REGON 070432890

 


e-mail: biuro@tel-met.pl


tel. fax:  +48 33 8 164 897
tel. kom.: +48 609 357 399
tel. kom.: +48 608 767 828Zapraszamy od poniedziałku do piątku:
od 6.00 do 14.00.


Wyświetl większą mapę

Szanowni Państwo,


Wypełnienie formularza kontaktowego stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych udostępnionych w formularzu  w celach marketingowych, co obejmuje m.in. poznanie potrzeb Klienta oraz przygotowanie odpowiedniej oferty.

 

 Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:
 

Administrator danych: Administratorem danych jest  TEL-MET Płonka Sp. j.

Dane kontaktowe: Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: telmetsc2@gmail.com pod numerem telefonu 338164897 lub pisemnie (adres siedziby administratora).
 

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania: Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach określonych powyżej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda.

Okres przez który dane będą przechowywane: Dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Odbiorcy danych: Pani/Pana dane nie będą przekazywane.

Przekazywanie danych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym: Pani/Pana dane nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza EOG.

Prawa osoby, której dane dotyczą: Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W sytuacjach przewidzianych prawem przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego.
Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu realizacji powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Można to zrobić np. przesyłając stosowny wniosek na adres siedziby administratora lub mailowo na adres telmetsc2@gmail.com

Informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu: W związku z przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.

Informacja o dobrowolności podania danych: Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY